Obróbki blacharskie z tytan cynku przeznaczone do osłony murków są to obróbki attyki, ogniomuru. Zastosowanie znajdują na dachach płaskich, przedzielając sąsiednie budynki lub niezależne murki. Stosuję się ją również na kamienicach gdzie chroni attykę prze dostaniem się do środka wody opadowej. Można w różny sposób mocować attyki: na zakładkę, na rąbek stojący lub nowocześnie w systemie ukrytym. 

Obróbka attyki ogniomuru - tytan cynk TC09

Obróbka attyki  ogniomuru - tytan cynk TC09
Obróbka attyki ogniomuru - tytan cynk TC09

Obróbka attyki, nazywana też opierzeniem ogniomuru z tytan cynku. Blacha ta zabezpiecza przed wodą, mur budynku wystający nad połać dachową. Kapinos obróbki attyki powinien wystawać po około 2-3cm z każdej strony. Można zastosować większy wypust, przy odpowiednim przygotowaniu podłoża (płyta OSB).

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1-3 dni do wysyłki

Cena: 50,50 zł (netto: 41,06 zł )
mb.

Obróbki blacharskie z tytan cynku przeznaczone do osłony murków są to obróbki attyki, ogniomuru. Zastosowanie znajdują na dachach płaskich, przedzielając sąsiednie budynki lub niezależne murki. Stosuję się ją również na kamienicach gdzie chroni attykę prze dostaniem się do środka wody opadowej. Można w różny sposób mocować attyki: na zakładkę, na rąbek stojący lub nowocześnie w systemie ukrytym. 

  • W celu sprawdzenia ceny należy wejść do wybranego produktu następnie wybrać kolor oraz wymiar(y). Wyświetlona cena dotyczy 1 mb.
  • Wszystkie obróbki blacharskie wysyłamy w odcinkach 2 m.
  • Posiadamy duże ilości obróbki blacharskie.
  • Wysyłkę realizujemy w 1-3 dni po złożeniu zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl