Jeżeli szukasz dobrego rozwiązania na zabezpieczenie deski czołowej w swoim domu, dobrze trafiłeś.

Jeżeli szukasz dobrego rozwiązania na zabezpieczenie deski czołowej w swoim domu, dobrze trafiłeś.

W nowy budownictwie deska czołowa zyskuje popularność dzięki, możliwości montażu do niej podbitki oraz doczołowym hakom rynien. Wielu inwestorów decyduje się na pomalowanie deski impregnatem, lakierobejcą, nie zastanawiając się, że za kilka lat trzeba będzie powtórzyć proces. Utrudnione jest odświeżenie poprzez dostęp do miejsc zasłoniętych rynną tak, aby samej nie pomalować.

Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie obróbki deski czołowej z aluminium, która zabezpieczą zamontowaną deskę, przed warunkami atmosferycznymi na długie lata. Dzięki zastosowaniu tego opierzenia nie musimy co jakiś czas odświeżać wyglądu deski. Zapewnia nam to wygodę na długie lata dodając budynkowi estetyczny i nowoczesnego wyglądu. Stanowiąc jednolitą całość z resztą potrzebnych obróbek blacharskich. 

Deska czołowa jest zamocowana do czoła krokwi. Jest elementem łączącym mocowanie podbitki, rynny, pasa nadrynnowego. Prawidłowo deska przed zamontowanie powinna być przeschnięta tak aby nie skręcało jej po zamontowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl