Sklep - www.centrumblacharskie.pl - Obróbki blacharskie

 Sklep internetowy z obróbkami blacharskimi czy się sprawdza?

Co to są obróbki blacharskie? Do czego służą?  Gdzie je zastosować? Z jakiej blachy wybrać obróbki blacharskie, nazywane również opierzeniem?

Obróbki blacharskie są to odpowiednio wyprofilowane blachy potrzebne do wykończenia dachu, balkonu, tarasu czy hali. Dzięki długo letniemu doświadczeniu w branży potrafimy dobrze doradzić w zakresie wyboru niezbędnych opierzeń. Posiadamy sklep www.CentrumBlachacharskie.pl, w którym oferujemy większość blach na dach czy balkon. Dodatkowo witryna sklepu umożliwia indywidualne dopasowanie wymiaru (ów) obróbki blacharskiej do własnych potrzeb poprzez możliwość zmiany wymiaru (ów). Zapewniamy wsparcie naszych pracowników.

Posiadamy szeroką ofertę opierzeń, możemy wyróżnić kilka podstawowych: 

  • Pas nadrynnowy stosuje się w celu odprowadzenia opadowej wody do rynny zazwyczaj z dachu. Może być również zastosowany jako okapnik na balkonie. 
  • Maskownica do okapu kuchennego służy zazwyczaj do osłaniania rur nad okapem kuchennym. Oczywiście można wykorzystać ją również jako np. rur pod zlewem.
  •  Wiatrownica jest elementem wykończeniowym chroniącym skraj dachu przed wiatrem oraz podwiewanie opadów pod pokrycie dachowe. Również znajduje zastosowanie na balkonie. 
  • Profil balkonowy jest wykonany z aluminium powlekanego. Gotowy system do montowania dla każdego.

Cała oferta naszych produktów znajduje się bezpośrednio w sklepie CentrumBlacharskie. Znajdziecie tam obróbki blacharskie do osłony elewacji, obróbki gzymsu, parapety, obróbki attyki (ogniomuru), dylatacje czy kątowniki (narożniki).

Wszystkie te obróbki blacharskie wykonujemy z różnego rodzaju blach takich jak:

  1. stal powlekana posiadamy 26 kolorów do wyboru z palety Ral o grubości 0,5 mm
  2. aluminium powlekane dwu stronie w 9 kolorach do wyboru z palety Ral grubości 0,7 mm
  3. tytan cynk naturalny grubości 0,55 mm
  4. stal nierdzewna AISI 404 mat oraz AISI 304 polerowana na efekt lustra grubości 0,5 mm
  5. miedź grubość 0,55 mm

Zachęcamy do zapoznania się z możliwością naszej firmy, która od lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości produktów z zakresu obróbek blacharskich. Nasze doświadczenie umożliwia nam realizowanie różnych projektów dla klientów.  Wszystkie opierzenia dostarczamy na terenie całego kraju poprzez wysyłkę kurierską. Przesyłki są pakowane indywidualne w zależności od zamówienia. Zapewnia to solidne spakowanie i bezpieczne dotarcie zamówienia na wskazane miejsce. Działamy szybko i sprawnie, przez co nasz czas realizacji zamówień wynosi 1 dzień roboczy po złożeniu zamówienia.

 

Zdjęcie sklepu CentrumBlacharskie.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl