Profile balkonowe z czego się składają.

Profile balkonowe do samodzielnego montażu. Z czego się składają?

Profile balkonowe, tarasowe AVZ stworzone są dla osób zajmujących się pracami wykończeniowych na balkonach, osób zajmująca się różnego rodzaju naprawami jak i samodzielnego montażu. 

Jest to zestaw powiązanych ze sobą elementów wykonane z aluminium powlekanego w skład wchodzą profile balkonowe oraz akcesoria niezbędne. Profile proste sprzedajemy w odcinkach o długości 2 m, w przypadku jeżeli będą za długie należy odciąć niepożądany kawałek. Pierwszą częścią którą mocujemy jest profil balkonowy pomiędzy, którym zostawiamy dylatację około 1,5cm, 

Prawidłowe cięcie powinno odbyć się na zimno nożycami ręcznymi, brzeszczotem lub rozdzierakiem do blachy.

Element profilu balkonowego łączy przy pomocy łączników, nakładając je od góry. Pozostałe części nie wymagają łącznika. Dzięki takiemu rozwiązaniu cięcie pasa, okapnika jest nie widoczne. Do zestawu AVZ posiadamy narożniki zewnętrze, które umożliwiają łączenie okapników pod kątem 90 stopni. Kolejną częścią są odbojniki przyścienne, mocowane jak nazwa wskazuje przy ścianie. Stosując aluminium powlekane do wykończenia AVZ balkonu, tarasu zapewniamy, że prawidłowo zamontowane opierzenia, obróbki blacharskie będą długo służyły.

profile balkonowe z akcesoriami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl