Obróbki blacharskie z tytan-cynku to materiał charakteryzują się wytrzymałość i trwałość, który zapewnia długotrwałą ochronę twojego dachu. Dzięki temu opierzenie z tytan-cynku będą Ci służyły przez wiele lat, bez konieczności ich wymiany. Obróbki wykonane z tytan-cynku z powłoki naturalnej, gołowalcowownej – o metalicznej i błyszczącej powierzchni mogą nosić ślady znamion patynowania na kolor jasnoszarym jest to naturalny, pożądany proces tych blach.

Opierzenia z Tytan cynku

Kątownik - tytan cynk TC04 Kątownik - tytan cynk TC04
Producent: Tytan cynk
Cena:

1,50 zł

mb.
zobacz więcej

Obróbki blacharskie z tytan-cynku to materiał charakteryzują się wytrzymałość i trwałość, który zapewnia długotrwałą ochronę twojego dachu. Dzięki temu opierzenie z tytan-cynku będą Ci służyły przez wiele lat, bez konieczności ich wymiany. 

Nasze opierzenie wykonane z tytanu-cynku jest odporne na działanie czynników takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Dzięki temu Twój dach będzie zabezpieczony przed korozją. Obróbki wykonane z tytan-cynku z powłoki naturalnej, gołowalcowownej – o metalicznej i błyszczącej powierzchni mogą nosić ślady znamion patynowania na kolor jasnoszarym jest to naturalny, pożądany proces tych blach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl