Maskownica na murki, attyki to obróbki blacharskie przeznaczone do zabezpieczenia wystających murków na dachach czy przy budynkach.

Obróbki attyki są element obróbek blacharskich, opierzenia stosowana najczęściej na dach płaskich, również na łączeniach dachów wielorodzinnych, kamienicach. Łączenie attyki odbywa się w tradycyjny sposób, nakładając jedną na drugą po wcześniejszym zacięciu okapi nosa, blachy przygotowane przez nas można również połączyć na rąbek stojący.

Maskownica na murki, attyki

Zaczep, listwa wewnętrzna do attyk jako USM, ukryty system mocowania - stal powlekana SP145 Zaczep, listwa wewnętrzna do attyk jako USM, ukryty system mocowania - stal powlekana SP145
Producent: Stal powlekana
Cena:

0,90 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 0,73 zł

mb.
zobacz więcej
Obróbka attyki  ogniomuru - stal powlekana SP09 Obróbka attyki ogniomuru - stal powlekana SP09
Producent: Stal powlekana
Cena:

6,70 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,45 zł

mb.
zobacz więcej

Obróbki attyki, ogniomuru to obróbki blacharskie przeznaczone do zabezpieczenia wystających murków na dachach czy przy budynkach.

Obróbki attyki są element obróbek blacharskich, opierzenia stosowana najczęściej na dach płaskich, również na łączeniach dachów wielorodzinnych, kamienicach. Łączenie attyki odbywa się w tradycyjny sposób, nakładając jedną na drugą po wcześniejszym zacięciu okapi nosa, blachy przygotowane przez nas można również połączyć na rąbek stojący.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl