Attyki na wsuwkę | panel zaczynający z dekielkiem | do USM - stal powlekana SP118
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Attyka na wsuwkę, panel zaczynający z dekielkiem pod USM to profesjonalna obróbka blacharska attyki, zaprojektowana z myślą o trwałym, szczelnym i estetycznym wykończeniu murków blachą zwaną attyką. Jest to element systemowy, który stanowi bazę montażową całego zestawu attyki, gwarantując prawidłowe odprowadzenie wody oraz spójny wygląd elewacji. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane przez wykonawców realizujących nowoczesne obiekty mieszkaniowe i murów na płoty.
Informacja dotycząca wymiarów:
Podczas zamawiania elementów attyki należy uwzględnić wysunięcie blachy poza mur, które powinno wynosić minimum 2cm z każdej strony, co daje co najmniej 4cm dodane do całkowitej szerokości muru. W przypadku attyki na wsuwkę z panelem początkowym z dekielkiem należy dodatkowo doliczyć wypust do przodu, aby zachować spójny i estetyczny wygląd systemu przy wypuście 2cm na stronę, dolicz blachę 2cm do przodu.
Przy obliczaniu długości elementów należy zawsze doliczyć wypust do całkowitej długości odcinka.
Przykład: odcinek prosty o długości 140cm z jednym wypustem 3cm, kończący się na ścianie, powinien mieć całkowitą długość 143cm.
Ukryty system mocowania USM
USM (ukryty system mocowań) to system montażu do podłoża, który pozwala na instalację attyki bez widocznych wkrętów, znacząco podnosząc walory estetyczne wykończenia. System USM jest opcją dodatkową i przeznaczony jest do montażu kompletnych systemów attyk. W pierwszym etapie montażu rozmieszczane i mocowane są zaczepy USM, do których następnie wpinane są kolejne elementy obróbki.
Po osadzeniu paneli attyki następnym krokiem jest domknięcie dolnego zagięcia o szerokości około 1,5cm, a całość wykończenia realizowana jest poprzez nasunięcie wsuwki, stabilizującej system i maskującej połączenia.
Wsuwka dostarczana jest z naddatkiem 5cm w formie prostej, przeznaczonym do precyzyjnego dogięcia na miejscu montażu.
Dane techniczne
| Grubość | 0,5mm |
| Rodzaj blachy | Stal powlekana ocynkowana |
| Powłoka | Poliester połysk |
| Powłoka | Poliester MAT (chropowata, niejednolita) |
| Przy każdym produkcie znajduje się jednostka miary. | W przypadku mb wysyłka odbywa się w długości 200cm. |
Opinie o produkcie (0)
Blog chmura tagów
pas nadrynnowy, wiatrownica, obróbka attyki, opierzenia, obróbki blacharskie, dach, rynna koszowa, obróbka attyki, listwa kominowa, gąsior, kątownik, parapet, attyki na wsuwkę, maskownicę, profile balkonowe
- pas nadrynnowy
- wiatrownica
- obróbki blacharskie
- opierzenia
- rynna koszowa
- obróbka attyki
- opierzenie komina
- obróbka krokwi
- obróbka deski czołowej
- parapet
- kątownik
- obróbka przyścienna
- maskownica
- dylatacja
- obróbka płyty warstwowej
- profile balkonowe
- gąsior
- obróbka gzymsu
- aluminium powlekane
- stal nierdzewna
- tytan cynk
- miedź
- Listwy przyścienne
- Kątownik / narożnik
- maskownice
- kratki wentylacyjne
- obróbka komina
- obróbka komina panelami
- panele fasadowe
- opierzenie dolne
- czapy kominowe
- Listwa fundamentowa
- obróbki balkonowe
- listwy przypodłogowe
- panele ścienne
- obróbki aluminiowe
- opierzenia z aluminium
- opierzenia na dach
- opierzenie dachu
- stal powlekana
- parapety zewnętrzne
- rynny
- rynna łukowa
- okapnik łukowy
- kosze zlewowe
- rąbek stojący
- attyka na rąbek
- Rąbek
- deska czołowa na rąbek
- blachy na rąbek
- rynna kwadratowa doczołowa
- rynny balkonowe
- metalowe rynny kwadratowe
- blachy na dachy
- Skrzynki rozprężne
- kanały wentylacyjne
- kanały prostokątne
- skrzynki do rekuperacji
- skrzynki do klimatyzacji
- attyka na wsuwkę
- attyki na dachu
- attyka dach
- attyka na murki
- parapety na wymiar
- opierzenie do płyty warstwowej
- Profile ceowniki
- profil zetownik
- Profile aluminiowe
- Profile stalowe
- Profil Z
- Profil C
- Lamele fasadowe
- Producent opierzenia
- Obróbki blacharskie na wymiar
- Obróbki blacharskie sklep
- Cięcie blach
- Gięcie blach maszynami CNC
- produkcja obróbek blacharskich
- usługi obróbki blach
- porady blacharskie
- montaż obróbek dachowych
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.