Koszyk
Obróbki blacharskie na wymiar od producenta
Produkujemy obróbki blacharskie wykonywane na wymiar z blachy stalowej powlekanej, aluminium powlekanego, INOX, tytan-cynku oraz miedzi.
Skonfiguruj produkt online, wybierz wymiary, materiał i kolor, a my wykonamy element zgodnie z zamówieniem.
✓ Produkcja na wymiar ✓ Szybka realizacja ✓ Dostawa w całej Polsce
Attyka na rąbek | panel zaczynający z dekielkiem | aRS02 - aluminium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
5
Opis
Panel początkowy attyki na rąbek stojący aRS02 z aluminium
Panel początkowy attyki na rąbek stojący aRS02 z blachy aluminiowej stanowi element rozpoczynający montaż systemowej attyki wykonywanej w technologii rąbka stojącego. Produkt stosowany jest w miejscach wymagających rozpoczęcia ciągu paneli, szczególnie tam, gdzie konstrukcja murku przewiduje wypust lub zakończenie początkowe z dekielkiem.
Konstrukcja panelu została przygotowana z myślą o estetycznym oraz uporządkowanym montażu bez widocznych wkrętów od góry. Charakterystycznym elementem systemu są pionowo prowadzone rąbki stojące, które nadają obróbce nowoczesny i techniczny wygląd.
Specyfikacja techniczna
- Typ: panel początkowy attyki na rąbek stojący aRS02
- Materiał: blacha aluminiowa
- Funkcja: rozpoczęcie ciągu montażowego attyki
- Mocowanie: haftry
- Konstrukcja: system bez widocznych wkrętów
- Rąbki: przygotowane do zamykania podczas montażu
Informacje techniczne i montażowe
Wymiar A określa szerokość attyki na rąbek stojący i dobierany jest do szerokości murku lub projektowanego układu obróbek.
Długość paneli pozostaje powtarzalna w ramach systemu, jednak może różnić się w zależności od rodzaju elementu, technologii wykonania oraz parametrów materiału. Panel zamykający stanowi wyjątek, ponieważ w jego przypadku określana jest długość wymiaru B.
Każdy panel wymaga zastosowania haftrów, które dostępne są osobno na sztuki. Montaż systemu należy rozpoczynać od paneli początkowych, narożników lub trójników, ponieważ to one wyznaczają dalszy układ paneli na rąbek stojący.
Podawana długość panelu ma charakter orientacyjny i wynosi około 54 cm. Rzeczywisty wymiar może nieznacznie różnić się w zależności od rodzaju blachy, grubości materiału, koloru, promieni gięcia oraz technologii wykonania rąbka stojącego.
Systemy na rąbek stojący wymagają zachowania odpowiednich luzów technologicznych umożliwiających prawidłowe spasowanie i zamknięcie rąbków podczas montażu. Z tego względu poszczególne elementy mogą wykazywać różnice wymiarowe przed montażem oraz po zamknięciu rąbka.
Podanych wymiarów nie należy traktować jako wartości możliwych do odwzorowania w relacji 1:1 dla każdego pojedynczego elementu przed montażem. Ostateczny wymiar roboczy uzyskiwany jest dopiero po prawidłowym zamontowaniu i zamknięciu systemu zgodnie z technologią obróbek na rąbek stojący.
Dane techniczne
| Grubość | 0,7mm |
| Powłoka | Poliester połysk |
| Rodzaj blachy | Aluminium 0,7mm powlekane obustronnie połysk |
| Grubość | 0,6mm MAT |
| Powłoka | MAT poliester (chropowata, niejednolita) |
| Rodzaj blachy | Aluminium 0,6mm MAT powlekane jednostronnie |
| Przy każdym produkcie znajduje się jednostka miary. | W przypadku mb wysyłka odbywa się w długości 200cm. |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.